• slide
  • slide
  • slide
  • slide

Olej kokosowy BIO z pierwszego tłoczenia Virgin Eko

eco olej kokosowy male

Olej kokosowy ma bardzo wiele zastosowań zarówno w naszej kuchni jak i kosmetyce.

Olej kokosowy jako jedyny tłuszcz roślinny jest tłuszczem nasyconym, a zatem w czasie obróbki termicznej nie zmienia się w tłuszcze trans – czyli te najbardziej szkodliwe i najbardziej zapychające nasze żyły oraz powodujące procesy zapalne w naszym organizmie, a przy tym nowotworowe.

Olej Kokosowy jest wykorzystywany do przygotowania koktajli owocowo warzywnych, do smażenia i pieczenia, do przygotowywania zdrowego „smalcu” frytek (przy czym do usmażenia frytek potrzeba go bardzo mało.

Jest tez doskonały do stosowania na włosy i skórę głowy oraz na ciało.

Olej kokosowy z pierwszego tłoczenia stosowany do masażu nie tylko przynosi relaks, ale i w znacznym stopniu poprawia stan skóry. Jest szczególnie zalecany do suchej, pękającej i łuszczącej się skóry. Olej kokosowy pomoże skórze dojrzałej, uszkodzonej przez słońce oraz przy neurodermitis (AZS).

Olej kokosowy ze względu na swoje działanie chłodzące i łagodzące jest bardzo polecany na skórę podrażnioną. Na spękane usta jako błyszczyk. Zimą polecamy masaż ciepłym olejem kokosowym.

Główne właściwości oleju kokosowego:

- antyseptyczny, wspomaga gojenie ran (w Indiach zawsze stosowany na wszelkiego rodzaju rany)

- antybakteryjny
- antywirusowy

- posiada przyjemny kokosowy zapach

Wystarczą 2 łyżki oleju kokosowego dodane do koktajlu lub spożyte w jakikolwiek inny sposób dziennie doskonale działają na przewód pokarmowy.

Poza tym olej kokosowy przyśpiesza przemianę materii. 

W naszym SPA w Warszawie stosujemy go do masażu, w peelingach, do zabiegów na twarz oraz sprzedajemy klientom detalicznym oraz odbiorcom hurtowym.  

Olej kokosowy w temperaturze poniżej 25C utwardza się, można go przechowywać w lodówce. Aby upłynnić olej kokosowy wystarczy pojemnik z nim umieścić w ciepłej wodzi.

Poranny koktajl lub deser z olejem kokosowym:

Banan, Awokado, mango lub inny owoc, łyżeczka z cytryny, dosypać łyżeczkę zmielonej suszone pestki z awokado lub mozgi, 1-2 łyżki oleju kokosowego

PAMIĘTAJ:

Jedynie NIERAFINOWANY olej kokosowy Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA jest w pełni wartościowym i zdrowym olejem. Olej kokosowy  Virgin!

Posiadamy w ofercie 3 pojemności oleju.

W Indigo SPA ul. Żelazna 67 lok. 35, Warszawa, jest do kupienia z pierwszego tłoczenia olej kokosowy, nierafinowany. W bardzo dobrej cenie!

 http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/olej-kokosowy-przyspiesza-metabolizm,213162.html#forum

CENNIK:

220 ml - 20 zł

500 ml - 40 zł

950 ml - 45 zł

 olej kokos bio warszawa male