• slide
  • slide
  • slide
  • slide

Medycyna Tybetańska w Warszawie

 Zapraszamy na konsultacje ze specjalista medycyny Tybetańskiej.

 

AKUPUNKTURA w WARSZAWIE

W naszym salonie medi spa w Warszawie nie odcinamy sie od pradawnej Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jest ona praktykowany przez wielu specjalistów medycyny chińskiej oraz wielu zachodnich lekarzy. I my w naszym spa w Warszawie łaczymy osiągnięcia kultury i nauki Zachodu z dorobkiem kultury Wshodu. Jednym z takich zabiegów w naszym spa w Warszawie jest akupunktura. 

Zapraszamy na zabiegi akupunktury z doświadczonym terapeutą. 

 Nasz terapeuta diagnozuje także na podstawie wyglądu języka. 

Zabiegi akupunktury są doskonałe na nastepujące dolegliwości oraz wiele innych:
- rzucenie palenia
- na udchudzanie
- na alergię
- bóle kostne, rwa kulszowa, bóle pourazowe
- problemy z gospodarką hormonalną
- nieregularne miesiączki
- problemy z przewodem pokarmowym
- bezsenność
- stres
- brak energii, przemęczenie rozdrażnienie
- otyłość
- nałogi
- i wiele innych

Przyjmujemy zapisy telefonicznie lub osobiście.

www.spa-warszawa.com.pl
tel. 884 616 116
ul.Żelazna 67 lok 35. Warszawa

reiki w warszawie

O REIKI:

Reiki jest Uniwersalną Energią Życia. Jest to siła, która wspomaga wszystkie procesy życiowe, podtrzymuje i wspiera ich optymalny rozwój. Jest uzdrawiającą, leczniczą siłą miłości bezwarunkowej i niespersonalizowanej, pochodzi z czakry serca. 

warszawa Reki bioenergoterapia

Zabieg polega na przywróceniu naturalnego stanu równowagi energetycznej poprzez usunięcie blokad oraz pobudzenie procesów samouzdrawiania. Polecany jest dla osób wyczerpanych długotrwałym bólem, stresem i apatią. Jest najczęściej doświadczany, jako stan pogłębionego relaksu, rozluźnienia i uspokojeniaREIKI wspiera pracę narządów i gruczołów, wzmacnia układ odpornościowy, uwalnia od toksyn, łagodzi ból, pobudza intuicję oraz twórcze działania,  rozbudza świadomość orazpomaga w medytacji. 

Reiki nie jest alternatywą dla medycyny konwencjonalnej, ale metodą wspierającą i uzupełniającą.
Zabiegi prowadzone są w bardzo miłej, serdecznej atmosferze i powodują szybką poprawę stanu fizycznego i psychicznego człowieka.    

Tam, gdzie energia jest niezrównoważona, w nadmiarze lub niedoborze, istnieje zagrożenie chorobą. Zazwyczaj przyczyn choroby można się doszukać na poziomach emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Reiki działa na wszystkich tych poziomach życia. Może wspomagać fizycznie, emocjonalnie, psychicznie i duchowo, dlatego wpływa nie tylko na objawy, ale i na przyczyny choroby. Reiki można używać zawsze, wszędzie i dla każdego celu, poprzez nałożenie dłoni. 

Oddziaływanie zabiegu:

•    wspiera naturalny proces samouzdrawiania
•    wyrównuje gospodarkę energetyczną organizmu
•    uwalnia wewnętrzne blokady i sprzyja pełnemu odprężeniu 
•    oczyszcza z toksyn i zanieczyszczeń
•    działa na wszystkich poziomach tj. fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym
•    jest bardzo skuteczne we wszystkich problemach nerwicowych, stresach, lękach, niepokoju i innych "                

      dolegliwościach duszy"
•    przywraca duchową harmonię i dobre samopoczucie
•    znacznie przyśpiesza efekty leczenia konwencjonalnego

O BIOENERGOTERAPII:

Bioenergoterapia to jedna z metod medycyny naturalnej (naturoterapia), która polega na całościowym podejściu do pacjenta i przekazywaniu energii przez bioterapeutę. Energia jest przekazywana za pomocą dłoni przykładanych bezpośrednio do ciała lub z pewnej odległości na zablokowane energetycznie miejsca. Zabieg ma na celu eliminację stanu chorobowego, oczyszczenie ze złogów, zanieczyszczeń oraz przywrócenie sprawności funkcjonalnej poszczególnych narządów drogą wyrównania energetyki człowieka. 

reiki warszawa

Nasza Terapeutka:

Anna Molęda - Kompolt

Moje doświadczenia z uzdrawianiem rozpoczęłam w 1998 roku. W Stowarzyszeniu Centrum Energii Uniwersalnej w Warszawie ukończyłam kurs 3-go stopnia Energii Uniwersalnej.  Po kilku latach praktyki i pomocy ludziom zainteresowałam się Reiki, która stała się dla mnie pomocnym narzędziem wzmocnienia i uzdrowienia. 
W 2003 roku ukończyłam kurs 3-go stopnia Mistrza Reiki i od tamtej pory codziennie je praktykuje przynosząc wielu osobom pomoc w ich dolegliwościach. Reiki w połączeniu z medytacją i qigong pomaga mi w harmonijnym rozwoju, życiu tu i teraz, a tym samym ożywia ciało, umysł i ducha. 
W 2011 roku poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu uzdrawiania o techniki bioenergoterapii i radiestezji terapeutycznej, które pozwoliły mi dogłębniej poznać dar uzdrawiania. 
Obecnie łączę dwie metody uzdrawiania energią, które mają bardzo pozytywny wpływ na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia człowieka.

W 2013 roku ukończyłam 1-szy i 2-gi stopień uzdrawiania metodą Theta Healing, która pomaga w pracy nad zmianą swoich przekonań oraz uzdrawia dawne relacje i przywraca harmonię ciała i ducha.  Metoda ta zainspirowała mnie również do ukończenia w tym samym roku 2-tygodniowego kursu "Anatomii intuicyjnej".     
Z zawodu jestem pedagogiem. Moim celem jest pomoc ludziom i przekazywanie energii Miłości. Moje motto: Kiedy pokochasz samego siebie, łatwiej Ci będzie darzyć miłością innych ludzi.

 
Cena zabiegu: 130 PLN
 
Czas trwania zabiegu: ok. 60 min