• slide
  • slide
  • slide
  • slide

O nas

Odnowa biologiczna, masaże i medycyna estetyczna – o nas

  • o nas


    Nasze usługi to wiele więcej niż zwykłe zabiegi kosmetyczne. Kondycja fizyczna i psychiczna człowieka to bardzo złożone zagadnienie. Z tego względu w naszym SPA w Warszawie stawiamy na holistyczne podejście do człowieka – Anti-Aging.

    Korzystanie z dobrodziejstw współczesnej medycyny estetycznej oraz zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych pozwala zadbać o zdrowie i urodę, a przy okazji głęboko się zrelaksować. W naszym ośrodku zatroszczymy się również o dobry stan ducha klientów, poprzez pomoc psychoterapeutyczną.

    Nie możemy na co dzień zapominać o odpowiednim odżywianiu i diecie wzbogacanej suplementami. Musimy być aktywni fizycznie i ćwiczyć odporność na stres. Ważny jest rozwój osobisty, a także hormonoterapia. Dzięki tym wszystkim elementom osiągnięcie równowagi między wewnętrzną harmonią, a zdrowiem i pięknem ciała jest o wiele łatwiejsze.

Kosmetyczka, pielęgniarka, lekarz, dietetyk, masażysta – wykwalifikowana kadra

Fundamentem naszej działalności jest doskonale przeszkolony i wykształcony personel medyczny i kosmetologiczny oraz świetni masażyści, którzy specjalizują m.in. w masażu leczniczym. Pracownicy ciągle poszerzają swoją wiedzę ze studiów magisterskich, medycznych i podyplomowych o nowe wiadomości i umiejętności, zdobywane na licznych szkoleniach i kongresach. Manicure, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust czy makijaż permanentny to tylko niektóre z naszych usług.

Nasi pracownicy to doktorzy i doktoranci znakomitych uczelni. Personel lekarski, pielęgniarski z wykształceniem kosmetologicznym. 

Wybierając metody, urządzenia i preparaty do zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, kierujemy się nie tylko nowinkami technicznymi, ale i tym, czy są one korzystne dla zdrowia klienta i czy nie powodują efektów ubocznych.

Dbamy także o to, abyście Państwo mogli dobrze nas poznać, zanim zdecydujecie się na wizytę. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz do obejrzenia naszej oferty na portalu www.swiat-urody.com

FILM