• slide
  • slide
  • slide
  • slide

Zrób Prezent

BONY PODARUNKOWE - VOUCHERY

Chcesz zrobić komuś niespodziankę i podarować wyjątkowy prezent?

Zobacz jak możesz dostać rabat na swój prezent

Wybierz zdrowie i urodę!
W naszych gabinetach dbamy o Państwa dusze i ciała. Poprzez zabiegi pielęgnacyjne, masaże lecznicze, mezoterapię czy też medycynę estetyczną, dajemy Państwu zdrowy i piękny wygląd, doskonałe samopoczucie i pełnię relaksu. Jeśli na prezent dla kogoś bliskiego wybierzesz bon do naszego SPA, my z pewnością sprawimy, by był to udany prezent.

Możesz podarować bliskiej osobie wybrany przez Ciebie zabieg lub kwotę, za którą ona sama wybierze to, czego potrzebuje najbardziej. Może to być coś z zakresu np. medycyny estetycznej, kosmetologii lub suplementów czy kosmetyków.

Zadzwoń, jeśli nie jesteś pewien na co się zdecydować i skorzystaj z naszych sugestii lub pozwól, aby obdarowana osoba posłuchała naszych specjalistów i wybrała zabieg sama.

 

Bon może opiewać na daną kwotę lub na konkretny zabieg czy produkt.

Zaproszenia - bony podarunkowe można odebrać osobiście lub otrzymać je kurierem pod wskazany adres.
Wpłaty można dokonać na konto:
44 1950 0001 2006 0740 0328 0002, (tytuł: usługa upominek) lub bezpośrednio w siedzibie firmy. Przy płatności przelewem prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do potwierdzenia wpłaty oraz wskazać nazwisko i dane adresowe, na które wyślemy zaproszenie.


W przypadku doręczenia bonu kurierem - proszę doliczyć 20 zł na koszty przesyłki lub bezkosztowo e-mailem albo odbiór osobisty.

Zdrowie i piękno to najwspanialszy prezent, jakim możesz obdarować bliską Ci osobę!