• slide
  • slide
  • slide
  • slide
 

Wybierając dowolne 2 masaże lub zabiegi na twarz czy manicure - zniżka 5%, a decydując się na dowolne 3 masaże - zniżka 10% a 7 masaży to aż 15% rabatu.

Jak zapłacić za voucher on line - znajdziesz tutaj

Wybierz z naszej oferty dowolny masaż lub cały pakiet, albo przeznacz kwotę, z której obdarowany skorzysta, według własnego uznania.

ciało

Podaruj najbliższym masaż całego ciała ciepłymi olejkami ajurwedyjskimi, a Twój prezent będzie niezapomniany.

twarz

Podaruj najbliższym jeden z ajurwedyjskich masaży twarzy lub zabieg kosmetyczny albo z zakresu medycyny estetycznej. To przeżycie na długo pozostanie w ich pamięci, a efekty na ich twarzach.

Podaruj najbliższym zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, jeden z cudownych masaży lub cały pakiet masaży albo zajęcia kinezyterapii z rehabilitantem. To doświadczenie pozwoli im na poznanie samych siebie oraz rozwój swojego ciała i ducha.

Voucher może być kupiony na konkretny masaż czy zabieg kosmetyczny lub na daną kwotę. Wówczas osoba obdarowana takim prezentem dokona wyboru czy chce aby był to masaż, zabieg pielęgnacyjny na twarz, zabieg na ciało czy medycyna estetyczna np. botox lub wypełniacz. Nasze bony podarunkowe i vouchery są ważne przez 3 miesiące od daty wydania. Każdego uszczęśliwi taki prezent w spa w Warszawie. 

Przy zakupie serii zabiegów na voucher lub bon podarunkowy możesz otrzymać do 15% rabatu. Tak więc prezent staje się jeszcze bardziej wartościowy... Przyjdź i kup prezent w Warszawie do spa w Warszawie... W centrum Warszawy. 

Koniecznie zadzwoń, by dowiedzieć się więcej o VOUCHERACH i prezentach w Indigo SPA.