• slide
 • slide
 • slide
 • slide

Kolagen i atelokolagen

LinErase kolagen do iniekcji (podobnie jak mezoterapia)

Zabieg LinErase polega na ostrzykiwaniu twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub brzucha, ud, pośladków, ramion atelokolagenem na zasadzie mezoterapii. Juz seria 4 zabiegów LinErase co 2 tygodnie znacznie poprawia jakość skóry, niweluje wiotkość i rozstępy lub blizny potrądzikowe. 

linerase kolagen warszawa linerase warszawa 

W czasie i po kuracji zalecamy picie kolagenu BioCell zawierający kolagen typu 1, kwas hialuronowy i ekstrakty rośline i inne dobroczynne składniki oraz stosowanie kremu i serum CellProof do kupienia z rabatem tutaj: 

https://www.modere.eu/share/?referralCode=4219803

Aby kupować z rabatem wystarczy podac ten kod polecajacego  4219803 

Jest to najlepiej przyswajalny kolagen na ryku.  Wiecej informacji http://indigospa.pl/biocell-kolagen.html

                 

ZŁOTA MASKA KOLAGENOWA ZE ZŁOTEM KOLOIDALNYM – PURE GOLD MASK

LUKSUSOWA PIELĘGNACJA.
LIFTING BEZ SKALPELA.

Czy pozwalasz sobie czasem na luksusową pielęgnację? Zafunduj sobie chwile relaksu i skorzystaj w naszym Instytucie z zabiegu przy użyciu ZŁOTEJ Maski Kolagenowej, którą skąpano w bogactwie aktywnych substancji. Obok natywnego kolagenu znajdziesz tam złoto koloidalne, całkowicie nietoksyczny i bezpieczny dla organizmu środek spowalniający procesy słabnięcia podporowej siatki kolagenowo - elastynowej. Nie potrzebujesz już nic więcej, by zadbać o siebie i o swoją skórę w wyjątkowy sposób – dzięki regularnemu stosowaniu Maski Kolagenowej COLWAY odzyskasz naturalną świetlistość i promienny wygląd Twojej twarzy. Płyn, w którym skąpane są maski uzupełniają: kwas hialuronowy, ułatwiający Twojej skórze zachowanie wody i wchłanianie substancji aktywnych, witamina B3, zmniejszająca wielkość porów oraz łagodząca podrażnienia, a także witamina E, nazywana „witaminą młodości”, przywracająca napięcie, młodzieńczą witalność i blask. Zatrzymaj Twoją młodość na dłużej. 

DZIAŁANIE:

 • doskonale i długotrwale nawilża skórę twarzy,
 • regularnie stosowane regenerują naskórek i redukują głębokość oraz długość zmarszczek,
 • przywracają jędrność i elastyczność skóry,
 • odświeżają skórę przydając jej świetlistości,
 • przywracają promienny i młody wygląd twarzy.


EFEKTY STOSOWANIA:

 • Po 1-2 użyciach: natychmiastowy efekt nawilżający i nasycający skórę peptydami kolagenowymi, naprawa komórek naskórka.
 • Po 3-4 użyciach: redukcja mniejszych zmarszczek, zmniejszenie porów i poziomu melaniny.
 • Po 5-7 użyciach: widoczna redukcja zmarszczek, rewitalizacja skóry.


Uwaga: Materiał i kształt samych masek jest standaryzowany, a zatem występujący w licznych produktach podobnych. Natomiast decydujący o skuteczności skład INCI płynu nasączającego jest recepturą autorską, którą cechuje unikalna obecność hydratu kolagenu rybiego ekstrahowanego w postaci molekularnej (heliakalnej). 

Kolejnym zabiegiem jest masaż kolagenowy trwający 2 - 2,5 h zabieg polegający na:
Wykonaniu peelingu lub mikrodermabrazji / kwasów, masażu na biologicznie aktywnym kolagenie, nałożeniu kremu. Podczas zabiegu jest wmasowywana duża ilość kolagenu ok. 12 ml.