• slide
  • slide
  • slide
  • slide

Makijaż permanentny

brwiMakijaż permanentny
Wykonywany przy użyciu jednorazowych kartridży, daje mozliwośc bycia pięknozawsze i wszedzie, basen, plaże, deszcze, słońce...

Mozemy podkreslić nim nasze naturalne piękno i zatuszować defekty. 

Cena obejmuje zabieg i korektę po 2-3 tygodniach. Przyjmowanie barwnika zależy od rodzaju skóry.

EFEKTY ZABIEGUbrwi
- poprawa konturu ust
- zmniejszenie widoczności blizn
- wizualna korekta opadających powiek
- nadanie odpowiedniego kształtu i koloru brwi
- długotrwałe podkreślenie oczu i ust


Pracujemy na bardzo dobrych barwnikach i sprzęcie. 

przygotowanie do zabiegu:

Jeśli kiedykolwiek osoba poddająca się zabiegowi miała opryszczkę, powinna przez 3 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu przyjmować tabletki HEVIRAN 800 2 razy dziennie lub inny preparat zawierający acyclovir. 

Ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Jeżeli kształt ust miałby być zmieniony, na przykład powiększony, należy szczególnie zadbać o skórę wokół ust. Polecamy wykonanie kilku zabiegów delikatnych peelingów oraz dobre nawilżenie ust przed makijażem permanentnym. Tak przygotowana lepiej wchłonie pigment i pozwoli na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. Dzieki temu po zabiegu usta będę jeszcze bardziej wyraziste, a kolor ładniejszy i dłużej się utrzymujący. 


Zaraz po zabiegu barwa jest bardzo intensywna, jednak blednie po kilku diach gdy skóra się złuszczy (4 – 7 dni). Nalezy dbać o miejsce poddane pigmentacji, nie stosowac makijażu, nie pocierać i nie zdrapywac strupków lub łuszczącej sie skóry, nie stosowac mydła. Skórę nalezy natłuszczać i nawilżać, chronić przed słońcem. Do momentu wygojenia unikamy sauny, solarium, basenu. Opalania unikamy do 6 tygodni od wykonania zabiegu. 
Jeśłi nie będziemy przestrzegać tych zasad makijaz moze zmienić kolor lub miejscami byc w ogóle niewidocznt...

brwi